FISHCap projesi çerçevesinde aylık olarak yapılması planlanan, ülke toplantılarının beşincisi olan “Türkiye’nin Balıkçılık ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Sektörünün Durumu” (State of Fishery and Aquaculture Industry Briefing-Turkey) konulu sanal çalıştayına Merkez Birlik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Osman PARLAK ve Genel Sekreterimiz katılım sağlayarak Merkez Birliğimiz ve sektörümüzle ilgili bilgiler vermiştir.
![](http://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210326_104739-1024x648.jpg)
![](http://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210326_100647-1024x550.jpg)
![](http://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210326_100510-1024x634.jpg)