9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı, 14 – 17 Şubat 2024

Değerli Katılımcılar,

9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı, 14 – 17 Şubat 2024 tarihinde Antalya Sueno Deluxe Belek Otelde yapılacaktır. Çalıştayla ilgili detaylı bilgi bu sayfada ilan edilmiştir.

Bilindiği üzere 9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı’nın 14 – 17 Şubat 2024 tarihinde Antalya Sueno Deluxe Belek Otel’de yapılacağı duyurulmuştu. Bu duyuruya ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliği

9. SU ÜRÜNLERİ YETİŞTİRCİLİĞİ
ÇALIŞTAY PROGRAMI

14 – 17 Şubat 2024
Antalya

Otel oda ücretleri1 Aralık 2023 tarihinden önce
(paket / 3 günlük)
1 Aralık 2023 tarihinden sonra
(paket / 3 günlük)
(oda kalması durumunda)
Tek kişilik oda €780€900
Çift kişilik odada kişi başı€510€600
Çift kişilik oda (2 kişi)€1020€1200
Üç kişilik oda€1380€1620
 • Mevcutta Ana Otel ‘de ödemelerini gerçekleştirerek kesin rezervasyon yapan katılımcıların ödemiş oldukları Türk Lirası bakiyeleri Euro’ya çevrilerek rezervasyonları devam edecektir. Mevcuttaki rezervasyonlarını arama yaptıkları gündeki güncel Banka satış kuru üzerinden yapacaklardır.
 • Güncel fiyatlar üzerinden oluşan fiyat farkını rezervasyonu gerçekleştirdiği tarihte katılımcılar Acente Bilgileri bölümünde belirtilen EURO hesabına Acentanın katılımcılara vermiş olduğu Euro tutar karşılığı hesaplarına geçecek şekilde gerçekleştireceklerdir. Ödemesini aynı gün gerçekleştirmeyen katılımcılar için ödemeyi yaptıkları günün kuruna göre Türk Lirası bakiyeleri güncellenecektir.
 • Kamudan katılacak katılımcılarımızın ‘harcırah’larının üstü Merkez Birliği’nce karşılanacaktır.  Harcırah bedelleri sabitlenmiş olup, bu sene için kişi başı 140 Euro olarak belirlenmiştir.  Ödemeler aşağıda belirtilen Acenta hesabına Euro olarak yapılacaktır.
 • Sınırlı sayıda oda aldığımız ve kimsenin mağdur olmasını istemediğimiz için katılımcılarımızdan olabildiğince çift kişilik odaları seçmeleri tercih edilmektedir. İl Müdürlüklerinden gelecek olan katılımcılarımızın harcırahlarının üzeri Merkez Birliği’miz tarafından ödeneceği için tek kişi kalmak isteyen katılımcılar harcırah tutarı olan 140 Euro’luk tutara ilaveten 270 Euro fark verecek olup, toplam 410 Euro ödeme yapmaları gerekmektedir.  
 • Duyurunun çıktığı tarihten itibaren odaların tükenmesi durumunda katılımcı dilerse organizasyonu düzenleyen firmanın ana otel yakınındaki dönemin koşulunda otel fiyatlandırmaları üzerinden otel tercihinde bulunabilecek olup, ayrıca dış katılımcı ücretini ödeyerek organizasyona dâhil olabilecektir.  
 • Dış katılımcı ücreti 09.00 – 18.00 saatleri arası kişi başı 80 Euro’dur. 18:00 itibari ile Otel ‘den ayrılmayan misafirlerden 80 Euro ücrete ilave olarak 40 Euro daha fark alınacaktır ve 23:00 itibari ile Otelden ayrılmaları gerekmektedir.
 • 0-6 Yaş 1 çocuk ücretsizdir. 2. Çocuğun 3 – 6 yaşında olması durumunda fiyatın %50’si uygulanacaktır. Aynı oda da kalan iki yetişkin yanında geçerlidir. 
 • Yukarıda belirtilmiş olan fiyatlar paket fiyattır. Katılımcının konaklama gün sayısı 3 gece altında olması durumunda da paket fiyat geçerli olacaktır.
 • Katılımcı Formuna elektronik ortamda www.suymerbir.org.tr adresinden ulaşabilir, başvurusunu elektronik ortamda online (çevrimiçi) doldurduklarında bu form otomatik olarak organizasyonu düzenleyen firmaya gönderilecektir. Elektronik ortamda katılımcı formu dolduran katılımcıların, tekrar Word formatında katılımcı formu göndermelerine gerek yoktur. Aynı gün içerisinde formu doldurduktan sonra ödemeyi gerçekleştirip, aşağıda bilgileri verilen firma ile iletişime geçilerek rezervasyon işlemlerini katılımcıların tamamlamaları gerekmektedir.
 • Rezervasyonlar sınırlı olup, Katılım gerçekleştirecek misafirlerin katılımı bildirdikleri gün ödemelerini aşağıda belirtilen Banka Hesap Numarasına yatırılacak olup, kredi kartı ile ödeme kabul edilemeyecektir. Ödeme yapılırken dekont açıklamasına mutlaka konaklayacak kişilerin isimlerinin yazılması gerekmektedir. 
 • Yatırılan tutarlar döviz transferi yapılırken yukarıda belirtilen tutarlar eksiksiz olarak Acenta hesabına yatacak şekilde gerçekleştirilmelidir. Eksik yatırılan tutarlar Acenta tarafından talep edilecektir.
 • Çalıştay ile ilgili daha fazla bilgi için Acente bilgileri bölümünde bilgileri yer alan organizasyon firmasına mail veya telefon numaraları üzerinden ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Ödemesini gerçekleştirmeyen katılımcıların rezervasyon işlemi gerçekleşmeyecektir. Sınırlı sayıda oda bulunduğundan katılım gerçekleştirecek misafirler, katılımcı formunu doldurdukları gün ödemelerini yaparak katılımlarını bildirmeleri önemle rica olunur. Oda rezervasyonları duyuru tarihinden itibaren açık tutulacağı için katılımcıların, son güne bırakmadan taleplerini iletmeleri, oda temin edilebilmesi açısından önemlidir.

Rezervasyonlar sınırlı olup, Katılım gerçekleştirecek misafirlerin katılımı bildirdikleri gün ödemelerini bu sayfada belirtilen Banka Hesap Numarasına yatırılacak olup, kredi kartı ile ödeme kabul edilemeyecektir. Ödeme yapılırken dekont açıklamasına mutlaka konaklayacak kişilerin isimlerinin yazılması gerekmektedir.

Ödemesini gerçekleştirmeyen katılımcıların rezervasyon işlemi gerçekleşmeyecektir. Sınırlı sayıda oda bulunduğundan katılım gerçekleştirecek misafirler, katılımcı formunu doldurdukları gün ödemelerini yaparak katılımlarını bildirmeleri önemle rica olunur. Oda rezervasyonları duyuru tarihinden itibaren açık tutulacağı için katılımcıların, son güne bırakmadan taleplerini iletmeleri, oda temin edilebilmesi açısından önemlidir.

Rezervasyonunu gerçekleştirmiş olan misafirler aşağıdaki iletişim bilgilerinden Acenta Yetkilisine ulaşabilirler:

Yetkili ismi: Hilal OT
Telefon No: 0549 644 68 67
Mail: rezervasyon@orjinartravel.com

Yine rezervasyonlarını kesinleştirmiş olan misafirler mevcut rezervasyonlarından oluşan fiyat farklarını aşağıda belirtilen EURO Hesabına gerçekleştirebileceklerdir.

BankaQNB Finansbank
IBANTR74 0011 1000 0000 0089 2657 54
Hesap numarası89265754
Şube adıDİKMEN
Şube kodu1308
Alıcı ismiORJİNAR SEYAHAT VE TURİZM LTD. ŞTİ.
SWIFT koduFNNBTRIS