Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliğimiz 19 Haziran 2017 tarihinde Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Sayın Dr. Mustafa Altuğ ATALAY, Daire Başkanları, Şube Müdürlerinin katılımıyla iftar yemeği organizasyonu yapmıştır.
![](https://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2017/07/iftar-yemegi.jpg)
Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliğimiz 19 Haziran 2017 tarihinde Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Sayın Dr. Mustafa Altuğ ATALAY, Daire Başkanları, Şube Müdürlerinin katılımıyla iftar yemeği organizasyonu yapmıştır.