24 Aralık 2020, Perşembe günü, saat 14:00’da Merkez Birlik Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Birlik Başkanlarının katılımıyla Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı video konferans üzerinden gerçekleştirilmiştir.
![](https://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/Aralik-Y.K.-Toplantisi.jpg)
24 Aralık 2020, Perşembe günü, saat 14:00’da Merkez Birlik Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Birlik Başkanlarının katılımıyla Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı video konferans üzerinden gerçekleştirilmiştir.