28 Nisan 2021 tarihinde FISHCap projesi çerçevesinde aylık olarak yapılması planlanan, ülke toplantılarının altıncısı olan “Balıkçılık ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Sektörünün Durumu – Türkmenistan” konulu sanal çalıştayına katılım sağlanmıştır.
![](https://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2021/04/20210428_110722-scaled.jpg)
28 Nisan 2021 tarihinde FISHCap projesi çerçevesinde aylık olarak yapılması planlanan, ülke toplantılarının altıncısı olan “Balıkçılık ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Sektörünün Durumu – Türkmenistan” konulu sanal çalıştayına katılım sağlanmıştır.