Merkez Birlik Başkanımız Faruk COŞKUN, Üreticilerin Gözünden Su Ürünleri Yetiştiriciliği Konferansı’nda birliğimizin görevleri, balık tanıtım faaliyetleri ve yetiştiricilik sektörünün genel durumunu anlattı.
![](https://suymerbir.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/sufakdekan-rotated.jpg)
Merkez Birlik Başkanımız Faruk COŞKUN, Üreticilerin Gözünden Su Ürünleri Yetiştiriciliği Konferansı’nda birliğimizin görevleri, balık tanıtım faaliyetleri ve yetiştiricilik sektörünün genel durumunu anlattı.