Rusya’nın St.Petersburg şehrinde, 14-16 Eylül 2017 tarihlerinde, ”Rusya Su Ürünleri Forumu ve Fuarı” düzenlenecek olup, bu fuar kapsamında EUROFISH tarafından su ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Rus ve diğer ülkelerin işadamları bir araya getirmeye yönelik İş Platformu (Business Platform) organize edilecektir.

EUROFISH tarafından ülkemize 32 m² lik bir stand tahsis edilmiş olup, söz konusu fuar ve toplantıya katılarak su ürünleri sektörümüzü tanıtmamız istenmektedir.

Fuar toplantı yerinin adresi: St. Petersburg, LENEXPO, Vasilievsky Island, 103 Bolshoy Pr.

Bizim EUROFISH’e isimlerini bildireceğimiz kurum ve firmalardan gelecek Türk katılımcılar Fuar Giriş Ücreti olan 341 €’luk Kayıt Parası ödemeyecek olup, bu ücret bizim adımıza EUROFISH tarafından ödenecektir.

Tüm katılımcılar yolculuk, konaklama, vize, yurt dışı çıkış pulu, yeme-içme masraflarını kendileri karşılayacaktır.

Katılmak isteyen kurum ve firmalarımızın iletişim bilgileri ile kurum veya şirketleri adına Fuar ve İş Forumuna katılacak kişilerin isimlerinin acilen bize iletilmesi gerekir ki, bizde EUROFISH’e bilgi verelim, onlarda ona göre hazırlık yapsınlar.

Rusya Federasyonu, maalesef Diplomatik Pasaport hariç olmak üzere, Yeşil Pasaport, Görev Pasaportu ve Turist Pasaportu olan vatandaşlarımızdan VİZE istemekte olup, bu konuda aşağıdaki belgelerle birlikte “City Centre of Booking and Tourism” firmasından Ms. Irina Gudkova ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

  • Pasaportun PDF olarak kopyası
  • Gidiş/Dönüş tarihleri
  • Gerçek Otel Konfirmasyonu (Teyidi)

Bayan Irina GUDKOVA’nın E-mail adresi : udkovaia@cbtc.ru

Aynı şirket otel bulma konusunda da yardımcı olmaktadır.

Söz konusu etkinlikle ilgili detaylı bilgiye http://rusfishexpo.com/en/events/1-st-russia-fisheries-forum/ den ulaşabilirsiniz.