9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı

BIRAKTIĞIMIZ YERDEN YENİDEN BULUŞUYORUZ!

Değerli Katılımcılar,

Her yıl artan katılımla, su ürünleri yetiştiricilik sektörünün ve bu sektörün gelişmesinde katkısı olan üreticileri ile sektör paydaşlarını bir araya getiren Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştay’ı pandemiden dolayı verilen aradan sonra tekrar düzenlenecektir.

Geleneğimizi bozmadan 2023 yılı Şubat ayında düzenleyeceğimiz 9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı, 15 – 18 Şubat 2023 tarihleri arasında Antalya – Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecektir.

Su Ürünleri Yetiştiricilik sektörü ile ilgili tüm konuların açıkça dile getirildiği çalıştaylarımızda ayrıca; mevcut durumu ve geleceğinin konuşulacağı, fikir alışverişi yapılacağı, görüş ve önerilerinin toplanacağı, sektör paydaşlarımızın standlarını kuracağı ‘Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı’na kıymetli fikirlerinizi paylaşmak veya
dinleyici olarak katılmanızdan onur duyar, değerli katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliği

Not: Sponsor firmalar otel fuaye alanında tanıtıcı faaliyetlerde bulunabilirler. Sponsor olmak ve stand açmak isteyen firmalarımızın +90 536 266 48 28 numaralı telefondan Aslıhan Bektaş ile irtibat kurmaları gerekmektedir.

Otel ve konaklama bilgileri

Otel oda ücretleri
(paket/ 3günlük ücret)
30 Eylül 2022 tarihinden önce01 Ekim 2022 tarihinden sonra
(Oda kalması durumunda)
Tek kişilik oda 7.650 TL (3 gecelik)8.250 TL
Çift kişilik odada kişi başı5.250 TL (3 gecelik)6.000 TL
Çift kişilik oda (2 kişi)10.500 TL (3 gecelik)12.000 TL
Üç kişilik oda14.700 TL (3 gecelik)16.830 TL

Bilgilendirmeler

 • Kamudan katılacak katılımcılarımızın ‘harcırah’larının üstü Merkez Birliği’nce karşılanacaktır. Harcırah bedelleri sabitlenmiş olup, bu sene için kişi başı 1750 TL ödenecektir.
 • Sınırlı sayıda oda aldığımız ve kimsenin mağdur olmasını istemediğimiz için katılımcılarımızdan olabildiğince çift kişilik odaları seçmeleri tercih edilmektedir. İl Müdürlüklerinden gelecek olan katılımcılarımızın harcırahlarının üzeri Merkez Birliği’miz tarafından ödeneceği için tek kişi kalmak
  isteyen
  katılımcılar harcırah tutarı olan 1750 TL’lik tutara ilaveten 2400 TL fark verecek olup, toplam 4150 TL ödeme yapmaları gerekmektedir.
 • Duyurunun çıktığı tarihten itibaren odaların tükenmesi durumunda katılımcı dilerse organizasyonu düzenleyen firmanın ana otel yakınındaki dönemin koşulunda otel fiyatlandırmaları üzerinden otel tercihinde bulunabilecek olup, ayrıca dış katılımcı ücretini ödeyerek organizasyona dâhil olabilecektir.
 • Dış katılımcı ücreti 09.00 – 19.00 saatleri arası 1300 TL’dir.
 • 0-6 Yaş 1 çocuk ücretsizdir. 2. Çocuğun 3 – 6 yaşında olması durumunda fiyatın %50’si uygulanacaktır. Aynı odada kalan iki yetişkin yanında geçerlidir.
 • Yukarıda belirtilmiş olan fiyatlar paket fiyattır. Katılımcının konaklama gün sayısı 3 gece altında olması durumunda da paket fiyat geçerli olacaktır.
 • Katılımcı Formuna elektronik ortamda www.suymerbir.org.tr adresinden ulaşabilir, başvurusunu elektronik ortamda online (çevrimiçi) doldurduklarında bu form otomatik olarak organizasyonu düzenleyen firmaya gönderilecektir. Elektronik ortamda katılımcı formu dolduran katılımcıların, tekrar Word formatında katılımcı formu göndermelerine gerek yoktur. Aynı gün içerisinde formu doldurduktan sonra ödemeyi gerçekleştirip, aşağıda bilgileri verilen firma ile iletişime geçilerek rezervasyon işlemlerini katılımcıların tamamlamaları gerekmektedir.
 • Çalıştay ile ilgili daha fazla bilgi için organizasyon firmasına mail veya telefon numaraları üzerinden ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Online başvuru formu

Katılımcı Bilgileri

Online katılım formunu doldurduktan sonra lütfen Banka Bilgileri bölümünü inceleyiniz.

Hitabetiniz
Adınız
Soyadınız
Tercih edilen oda tipi

Not: Otele giriş 15 Şubat 2023 saat 14.00’ten itibaren; çıkış ise 18 Şubat 2023 saat 12.00’ye kadar olacaktır. Çalıştay programı 16 – 17 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


Dikkat: Aşağıdaki alanı, çalıştaya eşiniz ve çocuklarınızla birlikte katılacaksanız doldurunuz.


Ulaşım Bilgileri

Ulaşım şekli

Önemli uyarı:

Transfer Hizmeti sadece 15 Şubat 2023 (geliş) tarihinde ve 18 Şubat 2023 (dönüş) tarihinde yapılacaktır.

Transferler, uçak saatlerine göre toplu ve belirli saat aralıklarında yapılacağından dolayı yakın saatlerde gelecek olan misafirlerin hareket saatine kadar birbirlerini beklemeleri gerekecektir. Transfer talebinde bulunacak misafirlerin aşağıda belirtilen şirket yetkilisine ulaşıp otogar veya havalimanı ulaşım şeklini ve saatini bildirmeleri gerekmektedir.

Bildirilmeyen transferlerden Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliği ve Orjinar Travel sorumlu değildir.

Yetkili: Hilal OT (GSM: 0 549 644 68 67)
Mail: rezervasyon@orjinartravel.com 
Ofis Tel.: 0242 349 70 80


Yaka kartı bilgileri

Fiziksel başvuru formları

Microsoft Word yada Libre Office Writer gibi programları kullanarak formu doldurmak isteyen katılımcılar aşağıdaki dosyayı indirebilir.
9. Su Ürünleri Çalıştayı Kayıt Formu (.Google Drive)
9. Su Ürünleri Çalıştayı Kayıt Formu (.pdf)

Google Drive linki üzerinden başvuru formunu indirmek isteyen katılımcılarımız, Dosya menüsü altındaki Yazdır seçeneğinden yada CTRL+P kısa yolu ile erişilebilen yazıcı arayüzünden çıktı alabilir.

Bu alandan indirilen formlar, doldurulup aşağıdaki organizasyon yetkilisine ulaştırılacaktır. Formun ulaştırılmasının sorumluluğu katılımcıya aittir.

ORJİNAR TRAVEL
Yetkili:
Hilal OT (GSM: 0 549 644 68 67)
Mail: rezervasyon@orjinartravel.com 
Ofis Tel: 0242 349 70 80

Banka Bilgileri

Rezervasyonlar sınırlı olup, Katılım gerçekleştirecek misafirlerin katılımı bildirdikleri gün ödemelerini bu sayfada belirtilen Banka Hesap Numarasına yatırılacak olup, kredi kartı ile ödeme kabul edilemeyecektir. Ödeme yapılırken dekont açıklamasına mutlaka konaklayacak kişilerin isimlerinin yazılması gerekmektedir.

Ünvan: ORJİNAR SEYAHAT VE TURİZM LTD. ŞTİ.
Banka Adı: AKBANK
Şube Kodu: 1187
Hesap: 0094362
IBAN No: TR15 0004 6011 8788 8000 0943 62

Ödemesini gerçekleştirmeyen katılımcıların rezervasyon işlemi gerçekleşmeyecektir. Sınırlı sayıda oda bulunduğundan katılım gerçekleştirecek misafirler, katılımcı formunu doldurdukları gün ödemelerini yaparak katılımlarını bildirmeleri önemle rica olunur. Oda rezervasyonları duyuru tarihinden itibaren açık tutulacağı için katılımcıların, son güne bırakmadan taleplerini iletmeleri, oda temin edilebilmesi açısından önemlidir.