Titanic Beach Lara Hotel kontenjanı 17.01.2020 tarihi itibariyle dolmuştur. 17.01.2020 tarihinden itibaren gelen yeni talepler Titanic Belek yan konaklama tesisinde konaklatılacak olup, tek kişilik oda 3 gece paket fiyatı 1.650 TL / çift kişilik odada 3 gece paket fiyatı kişi başı 1.150 TL olacaktır. Formlarda güncelleme yapılamadığından eski fiyatlar yazmaktadır. Fakat kayıtlarda yeni fiyatlar geçerlidir. Detaylı bilgi için organizasyon firmasından Leyla Uşaklar ile iletişime geçebilirsiniz.

İvme kazanarak artan su ürünleri yetiştiricilik sektörünün ve bu sektörün gelişmesinde katkısı büyük olan üreticileri ile sektör paydaşlarının her yıl artan katılımlarıyla düzenlenen ‘Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı’nın bu yıl 8.’si düzenlenecektir.

8. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı, 26 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya – Titanic Beach Hotel Lara‘da gerçekleştirilecektir.

Su Ürünleri Yetiştiricilik sektörü ile ilgili tüm konuların açıkça dile getirildiği çalıştaylarımızda ayrıca; mevcut durumu ve geleceğinin konuşulacağı, fikir alışverişi yapılacağı, görüş ve önerilerinin toplanacağı 8. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı’na kıymetli fikirlerinizi paylaşmak veya dinleyici olarak katılmanızdan onur duyar, değerli katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Not: Çalıştay programı 27 -28 Şubat tarihleri arasında olacak olup, 26 Şubat otele giriş ve 29 Şubat otelden çıkış olarak planlanmıştır.


Sayfalar: 1 2